Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: M1 w slideshow_block_hero() (linia 970 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/tvpuls/slideshow/slideshow.module).
  • Notice: Undefined index: M2 w slideshow_block_hero() (linia 970 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/tvpuls/slideshow/slideshow.module).
  • Notice: Undefined index: D1 w slideshow_block_hero() (linia 970 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/tvpuls/slideshow/slideshow.module).
  • Notice: Undefined index: D2 w slideshow_block_hero() (linia 970 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/tvpuls/slideshow/slideshow.module).

O filmie

2002, reż.Wayne Wang
Wyst. Jennifer Lopez, Natasha Richardson, Ralph Fiennes, Stanley Tucci

Wzruszająca historia niezależnej kobiety i samotnej matki, którai pracuje jako pokojówka w prestiżowym hotelu na Manhattanie. Marisa stara się zapewnić sobie i synowi jak najlepsze warunki. W następstwie szczęśliwego zbiegu okoliczności, pewnego dnia Marisa poznaje w hotelu obłędnie bogatego i przystojnego mężczyznę, który sądzi, że kobieta jest gościem hotelowym. Z pomocą Christophera zamienia się w księżniczkę i daje się ponieść marzeniom wyjątkowej nocy. Jednak, gdy prawda o Marisie wyjdzie na jaw, okaże się, że zakochani pochodzą z dwóch różnych światów…